środa, 22 czerwca 2011

Intermedia

Nadszedł koniec zajęc, takze chcialam zaprezentowac tutaj swoje realizacje z zakresu intermedialnym, ktora, byla po częsci zrealizowana w Elektrowni na ul. Domagalskiego w Radomiu.

1.Piersza instalacja byla realizacja tematu pt;. "W zamknięciu". Chyba tutaj nie muszę zbyt duzo mowic. Bo praca sama za siebie mowi.
2. Instalacja pt; "W sieci"
A mianowicie chodzilo mi o to aby pokazac  w pewnym sensie utracone dziecinstwo, gdzie dzieci zamiast korzystac z urokow natury oraz rowniesniczej zabawy, uciekaja sie w komputer, i gry, ktore nie wnosza nic wartościowego do  ich zycia.
jedno zdjecia mozecie ujrzec tutaj: ZDJECIE

3.Instalacja pt; "Piekno"
Jest to instalacja inspirowana bajką profesora Leszka Kołakowskiego pt;"Piękno" z serii bajek "13 bajek z Królestwa Lailonii" (tak na marginesie to gorąco polecam :)) Oraz ukazanie tego, do czego dąża wspolczesne kobiety (i w sumie nie tylko) aby zachowac swoja mlodosc jak najdluzej.  Poniekad jest to moja odlana twarz, taki autoportret, by po latach móc spojrzec jak sie zmienila. Bardzo dziekuje Koledze fachowemu rzeżbiarzowi Arturowi  z V roku, ktory zgodzil sie ją odlac i ze jeszcze zyje :P